درباره سپنتا توسعه سورین

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت دانش‌­بنیان سپنتا توسعه سورین به پشتوانه دانش فنی تجمیع شده مدیران خود با بیش از ۱۴ سال سابقه مرتبط با حوزه طراحی و ساخت انواع تجهیزات جداکننده مغناطیسی مورد استفاده در خطوط فرآوری و تغلیظ سنگ ­آهن، آهن‌زدایی خاک­‌های صنعتی و جداسازی فلزات آهنی و غیرآهنی در حوزه بازیافت، در سال ۱۳۹۹ تاسیس شد.

مزیت اصلی این شرکت در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در کشور، دانش عمیق فرآیندی و بهره ­گیری از تجارب شرکت­های بین ­المللی جهت تحقیق و توسعه، طراحی و مهندسی تجهیزات جداسازی مغناطیسی است. برآیند این توانمندی‌­ها سبب ایجاد قابلیت ساخت تجهیزات با راندمان عملکردی بالا، دقت عملیاتی و کیفیت قابل مقایسه با شرکت­‌های بین المللی و همچنین قیمت رقابتی شده است.

1 1

شرکت سورین محصولات خود را با برند ریسیکو (RICICO) عرضه می­کند که این برند برگرفته شده از عبارت Resource In Circulation و کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

تلفیق سابقه و دانش فنی در تولید

تولید با کیفیت و حساسیت مطلوب

مشاوره جهت انتخاب تجهیز مناسب

قابلیت انجام تست های آزمایشگاهی

covervideo 1
پخش ویدیو

علاوه بر تجهیزات جداکننده مغناطیسی، شرکت سپنتا توسعه سورین توانسته برای اولین بار در کشور، دستگاه جداکننده جریان گردابی با قابلیت جداسازی انواع فلزات غیرآهنی نظیر آلومینیوم، مس، برنج و … طراحی و تولید کند. این تجهیز عمدتاً در صنایع بازیافت کاربرد دارد و از جمله تجهیزات نوین و نوظهوری است که می­تواند جهت تسهیل در امر بازیافت بسیار تاثیرگزار باشد. سورین انواع محصولات خود را با برند تجاری ریسیکو به بازار عرضه می کند.

چشم انداز و ماموریت شرکت

ارائه راهکارهای نوین در حوزه معدن، صنایع معدنی و بازیافت در جهت افزایش بهره ­وری منطبق با معیارهای بین‌المللی با تکیه بر نگاهی آینده­ پژوهانه به روندهای جهانی مرتبط.
طراحی و تولید انواع تجهیزات جداکننده‌ در حوزه معدن، صنایع معدنی و بازیافت و ارائه راهکارهای تخصصی جهت کمک به مشتریان در خصوص افزایش راندمان تولید.

2

مشتریان ما

ریسیکو منابع را در گردش نگه می‌­دارد!

گواهینامه‌های سپنتا توسعه سورین

1