خدمات سپنتا توسعه سورین

خدمات آزمایشگاهی

جدایش مغناطیسی یکی از بخش­های کلیدی در فرآوری مواد معدنی به ویژه کانسنگ­ های آهن ­دار است. از این ­رو انتخاب درست تجهیزات جدایش مغناطیسی مستلزم­ انجام مطالعات امکان سنجی و پرعیارسازی در مقیاس­ آزمایشگاهی جهت دستیابی به نتایجی دقیق و قابل تعمیم به مقیاس صنعتی می­باشد. در این راستا سورین خدمات آزمایشگاهی را منطبق با استاندارد و کیفیت جهانی به نحوی ارائه می­دهد تا مشتریان اطمینان لازم در خصوص طراحی مفهومی خطوط صنعتی خود را بر مبنای نتایج دقیق آزمایشگاهی حاصل شده، کسب نمایند.

Previous slide
Next slide

جداکننده‌­های مغناطیسی مورد استفاده براساس طراحی شرکت باکس مگ انگلستان و با حساسیت ویژه‌­­ای طراحی و ساخته شده‌­اند. ویژگی‌­های لحاظ شده در طراحی این جداکننده‌­ها، قابلیت­‌های مهم ذیل را برای تست­‌های جدایش مغناطیسی مهیا می­سازد:

دقت بالای تست

تکرارپذیری بالای تست

قابلیت تعمیم نتایج به مقیاس صنعتی (Scale up)

انجام تست­های جدایش مغناطیسی خشک
براساس فرآیند تعریف شده از سوی کارفرما

طراحی کانسپت فرآوری
به روش جدایش مغناطیسی خشک

انجام تست های بهینه‌­سازی راندمان جدایش مغناطیسی در خطوط پرعیارسازی خشک*

* مجموعه تست های جدایش مغناطیسی در انواع شدت میدان ۸۰۰، ۱۲۰۰، ۲۵۰۰، ۳۵۰۰ و ۵۰۰۰ گوس قابل انجام است.

خدمات فنی مهندسی

شناخت دقیق از مشخصات اولیه خوراک ورودی و چیدمان درست تجهیزات یک خط فرآوری جهت دستیابی به ماکزیمم راندمان ممکن و ایجاد ارزش ­افزوده حداکثری از جمله مواردی هستند که از طریق دانش فنی و مهندسی کافی مرتبط با حوزه معدن و صنایع معدنی ایجاد می­شوند. در این راستا تیم تخصصی سورین تلاش می­کند تا علاوه بر طراحی و تولید تجهیزات حوزه معدن و صنایع معدنی، خدمات مشاوره تخصصی و برگزاری دوره­‌های آموزشی را به مشتریان خود ارائه کند.

– خدمات مشاوره تخصصی

تلفیق دانش فنی عمیق و سابقه تجربی مرتبط از جمله کلیدی­ترین توانمندی­ های مورد نیاز جهت ارائه خدمات مشاوره تخصصی میباشد تا بتواند سبب ارتقای شاخص‌­های بهره ­برداری و افزایش راندمان تولید در واحدهای فرآوری مواد معدنی، گردد. شناخت تجهیزات مورد استفاده در این صنعت و درک صحیح از شرایط فنی خط فرآوری و مشخصات محصول نهایی جهت ارائه پیشنهادی اصلاحی و یا راهکار بهینه بسیار سودمند خواهد بود.

5 e1706361655882
4 e1706445674900
e1706445657622
تیم تخصصی سپنتا توسعه سورین از طریق متخصصین توانمند و کارشناسان مجرب خود و با آگاهی و شناخت کامل از فرآیندهای فرآوری به ویژه حوزه سنگ­ آهن، خدمات مشاوره‌­ای در زمینه اصلاح و بهینه‌­ سازی خطوط فرآوری را به مشتریان خود ارائه می­کند.

– برگزاری دوره‌های آموزشی

به منظور ارتقاء دانش جدایش مغناطیسی در کشور به عنوان اصلی­‌ترین فرآیند تغلیظ سنگ­ آهن و همچنین تخلیص بسیاری از کانی­‌های صنعتی، سورین به پشتوانه سابقه بیش از ۱۴ ساله مدیران خود اقدام به طراحی یک دوره علمی و عملیاتی با عنوان “مبانی، تکنیک­‌ها و اصول جدایش­ مغناطیسی” می­کند. این دوره آموزشی ضمن افزایش دانش پرسنل مرتبط با سیستم­‌های جدایش مغناطیسی در سایت­ها و شرکت­های مختلف، امکان ارتقاء و فرصت­های افزایش بهره­‌وری را نیز فراهم می­آورد.

سورین تاکنون دوره‌­های آموزشی خود را در بسیاری از شرکت­های ذیل فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی برگزار کرده است:

شرکت فکور صنعت تهران

شرکت معدنی و صنعتی صبانور

شرکت معدنی و صنعتی گلگهر

شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

شرکت فنی و مهندسی روناک

2 1